pátek 20. června 2014

Už i já bloguji...

Byť blogování nikdy nebylo nic pro mě, neboť nebylo o čem psát, nyní jsem i já podlehla a v rámci zviditelnění mé práce jsem si založila blog. A co že je vlastně má práce?

Attic - design studio. Je to takový můj malý podnik ukrytý v podkroví našeho domečku. Zde pro vás už nějakou dobu, no, poměrně krátkou dobu, tvořím elektronické návrhy dekorací a dětská body a trika s originálním potiskem.

Vše se zrodilo na jednom nejmenovaném serveru pro maminky, kde jsem na svém profilu uveřejnila tento obrázek s údaji o narození a tento set obrázků do pokojíčku našeho syna.

Následně se strhla menší mánie a obrázek s údaji si nechávaly tvořit desítky maminek. Po té jsem zveřejnila pár dalších návrhů obrázkůů tohoto typu a také několik návrhů na potisk dětských body. Ozvalo se hned několik maminek s tím, že až začnu něco takového prodávat, že si u mě moc rády nakoupí. No, a tak jsem začala... :)

V nabídce mám nyní tedy návrhy dekorací na narozeninové oslavy, svatby, křtiny apod. Některé z již vytvořených návrhů mám v nabídce k zakoupení s určitou slevou, ale vše bylo původně vytvořené na míru pro konkrétní oslavu. Dekorace prodávám v elektronické podobě. Výhodou je, že u mě neplatíte za tisk a vše si dle potřeby tisknete sami v neomezeném množství.. Samozřejmostí je tedy tvorba dle vašich konkrétních přání a dle domluvy vám vše mohu také vytisknout a nastříhat. Tvořím vše od pozvánek, přes girlandy, omalovánky, zápichy, plakáty až po originální tričko či body pro oslavence..

Další důležitou částí mé práce je tedy tvorba originálních dětských body a triček. V nabídce mám několik možných variant a tuto nabídku pravidelně doplňuji. I zde mám několik návrhů vytvořených na přání konkrétních osob, jako např. body s policistou, s textem "Jsem chlapeček!" a mnoho a mnoho dalšího.. mrkněte. ;-)


Toť tedy pro úvod asi vše. :)
A.


Moji práci můžete sledovat také na Facebooku a na Fleru. Všechny již vytvořené dekorace jsem umístěny na webu www.oribodi.cz v záložce dekorace.

Žádné komentáře:

Okomentovat